Hotel Srni

ubytovanie Kasperske hory
 

**** Hotel Srni / ubytovanie Kasperske hory

Hotel Kasperske hory Srni
Ubytovanie v hoteli Šumava : Hotel Srní patrí medzi najlepšie vybavené hotely v oblasti, je umiestnený na okraji centra obce Srní. Hotel Srní a Šumava to je ubytovanie na Šumave pre každého.

Hotel Srní v Srní ubytovanie : Kapacita hotela, ktorý tvoria dve prepojené budovy, prešla komplexnou rekonštrukciou. K dispozícii je 72 dvojposteľových, 6 dvoj a 13 trojpostelových apartmánov typu SUITE (oddelené miestnosti spálňa a obývacia izba), všetko s možnosťou prístelky. Súčasťou každej izby je kompletné hygienické zariadenie so sprchovacím kútom, TV so SAT, telefón a rádio. Väčšina izieb má balkón. K dispozícii je zdarma hotelové parkovisko.

Šumava hotel Srní stravovanie : Reštaurácia hotela známa výbornou kuchyňou ponúka české i zahraničné špeciality. V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky formou teplého a studeného bufetu. Obed je možné vybrať formou á la carte, večere formou á la carte alebo výberom z teplého bufetu. K dispozícii je jedáleň s kapacitou 150 miest, reštaurácia - 60 miest, snack bar - 50 miest, vináreň - 40 miest a v letnom období letná terasa.

Kašperské hory ubytovanie hotel Srní konferencie : Celý areál hotela je možné využiť aj k pracovným stretnutím, seminárom, školení, alebo dojednaným obchodným rokovaniam. K dispozícii je 5 salónikov s kapacitou 20 až 35 miest, 2 reštaurácie (50 miest), 2 jedálne (100 a 160 miest), pre väčšie akcie je určená veľká sála v depandancii Šumava.

Dovolenka v Kašperských horách ubytovanie hotel Srní aktivity : Hotel ponúka veľa možností pre aktívny oddych. Najprv si môžete zaplávať v krytom vyhrievanom bazéne, potom využiť saunu, solarium, alebo si zahrať kolky. Ak dávate prednosť pohybu na čerstvom vzduchu, máte možnosť požičať si horský bicykel a vyskúšať niektorú z miestnych cyklotrás.

Pobyt na Šumave hotel Srní : Hotel leží uprostred najväčšieho rekreačného centra Šumavy - Srní. Značené turistické cesty vedú návštevníkov zo Srní do nádhernej Šumavskej prírody. Celé územie bolo na základe jedinečnej flóry a fauny vyhlásené Národným parkom Šumava. Pre všetkých, ktorí chcú prežiť dovolenku v zachovalej prírode s čistým vzduchom, priezračnými jezery a zdravými lesy, je Šumava okolo Srní dokonalým miestom pre oddych.
Hotel Kasperske hory Srni - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Kasperske hory Srni - hotel má reštauráciuHotel Kasperske hory Srni - hotel má vináreňHotel Kasperske hory Srni - V hoteli je biliardHotel Kasperske hory Srni - možnosť pripojenia na internetHotel Kasperske hory Srni - k dispozícii letná terasaHotel Kasperske hory Srni - krytý bazén v hoteliHotel Kasperske hory Srni - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Kasperske hory Srni - Iybz sú vybavené televízoromHotel Kasperske hory Srni - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Kasperske hory Srni - Izby s vlastnou toaletouHotel Kasperske hory Srni - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: